Mramor

Nabízíme parapety s jedním z nejkrásnějších a nejrozšířenějších na polském trhu mramoru, který je NAPOLEON DIANO REALE (jinak známý jako BRECCIA Sarda).

Jeho jedinečné, krásné žilování a barva ladící s prvky ze dřeva způsobuje, že vytváří v interiérech jedinečné kouzlo. Parapety z tohoto kamene vyrábíme pod obchodním názvem NAPOLEON.

Mramor je materiál, který se perfektně hodí k jiným prvkům dotvářejících dům nebo byt.
Ve prospěch mramoru jako materiálu mluví neobvyklý vzhled a trvanlivost této skály, která je i oblíbeným materiálem, z kterého se vyrábí kuchyňské desky, koupelnové desky, krby nebo schody.

Příklady fotografií výrobků

Kolor Napoleon
Kolor Napoleon
Kolor Napoleon
Kolor Napoleon

Technické údaje

  • Tloušťka 30 mm
  • Maximální rozměry k potvrzení (v závislosti na dostupnosti desek)
  • Přibližná hmotnost 1m2 materiálu: tloušťka 30 mm - cca 85 kg

Mytí a údržba mramoru:

Pro péči a údržbu výrobků z přírodního kamene používejte pouze prostředky s neutrálním pH. Povrchy z mramoru je třeba omýt teplou vodou a vytřít do sucha hadříkem z měkkého materiálu.

Pro údržbu lze použít:

  • Bezbarvý vosk, který nezmění přirozený odstín mramoru a jen odhalí a oživí jeho krásu
  • Speciální prostředky pro zaplnění pórů na povrchu kamene, které chrání minerál především před vsakováním. V nabídce JARO-MAX jsou impregnáty na kámen. Mějte na paměti, že když používáme tento typ impregnátu povrch musí být naprosto čistý, protože impregnace vytváří na mramorovém povrchu vrstvu, která je nepropouští vlhkost a zároveň vytváří speciální bezbarvou vrstvu - film. Případné pozůstalé nečistoty na konglomerátu se pak objeví pod vrstvou bezbarvého tmelu a nebude je možné odstranit běžným ošetřením.

Důležité informace:

Je třeba se vyhnout používání lepidel a prostředků do údržby o hodnotě vyšší než 10pH a kladení těchto látek na povrchu.

Hlavním nepřítelem výrobků z mramoru jsou nečistoty, Pokud nejsou odstraněny, zanechávají nebezpečnou patinu, což způsobuje ztrátu lesku a poškození povrchu. Po nezbytném důkladném předčištění je nutné udržovat v čistotě a pravidelně mýt vodou a prostředky pro údržbu o neutrálním pH.

Oblíbené produkty, které ničí povrch jsou: džusy, pěna na holení, alkoholické nápoje, soda, parfémy, odlakovače, kečup, hořčice, ocet, čistící produkty, které nejsou určeny pro kámen, vlasové přípravky, šampóny, mýdla, které obsahují EDTA, sůl kamenná , písek, zubní pasta, prostředky pro čištění toalety, prostředky pro čištění vodovodních trubek a každá kapalina, která obsahuje kyseliny nebo zásady.

POZOR! Výrobky z kamene jsou přírodní produkty. Struktura konečného produktu se může lišit od uvedených vzorků. Závadou není výskyt v těchto materiálech žíly, hypertrofii, mikrotrhlin nebo prohlubin - to dokazuje přirozenost a ušlechtilost kamene. Případné reklamace zvažujeme před instalací parapetu (s výjimkou skrytých vad).