Žulové parapety

Žula je přírodní kámen s velmi širokou škálu aplikací ve stavebnictví a architektuře. To je jeden z nejlepších dokončovacích materiálů, a to jak v interiéru i exteriéru. Parapety vyrobené z tohoto materiálu jsou rozhodně skvělým dekorativním prvkem.

Žula má prakticky jen samé výhody. Mají vynikající odolnost proti oděru a vnějším faktorům. Je to jeden z nejttvrdších a nejodolnější skal, takže může sloužit po mnoho let bez nutnosti žádné speciální údržby.

Žula je také materiál s velmi nízkou absorpcí vody, s čím se spojuje její vysoká odolnost proti mrazu a citlivost vnější faktory. To z ní činí ideální produkt také pro terasy a vnější schodiště.

Nabízíme celou řadu atraktivních barev, které dovážíme z celého světa. Vzhledem k tomu, že její původ je přirozené, změny zabarvení, žíly, mikro-praskliny nebo prohlubeniny svědčí o své jedinečnosti a výjimečnosti.

Příklady fotografií výrobků

Kolor Baltic brown
Kolor G682 Yellow Pink
Kolor Colonical gold
Kolor Maple red
Kolor Multicolor red
Kolor Nero impala
Kolor rosa beta
Kolor Tan brown
Kolor Vanga
Kolor Giallo Antica
Kolor Colonial white
Kolor G603 China Cristal
Kolor G654 ORIENT BLACK / PADANG DARK
Kolor G664 BRĄZ KRÓLEWSKI
Kolor Blueparl
Kolor Absolute black
Kolor Sta galaxy

Technické údaje

Tloušt'ka parapetů:

  • 20mm
  • 30mm

Přibližná hmotnost 1m2 materiálu:

  • tloušťka:. 20 mm cca 55 kg
  • tloušťka: 30 mm cca 85 kg

Dodávané profily povrchové úpravy parapetů:

7020.png
FÁZE STANDARD
6976.png
FÁZE SOFT
6974.png
JEDEN ZAOBLENÝ ROH
6975.png
DVA ZAOBLENÉ ROHY

Jak se starat o žulu?

Žula je materiál extrémně stabilní, trvdý, odolný vůči počasí, kyselinám, zásadám, tukům, vodě, škrábancům a nízkým a vysokým teplotám. V závislosti na zašpinění, můžete používat všechny dostupné čistící prostředky.

Před použitím výrobku žuly, doporučujeme používat profesionální impregnaci na kámen, který lze nalézt v naší nabídce. Mějte na paměti, že když použijete impregnaci, povrch musí být naprosto čistý.

Jako součást každodenní péče o parapet, desky nebo schody stačí použít vodu s obsahem jemné čistící kapaliny, např. prostředek na mytí nádobí. U výrobků z žuly se nedoporučuje voskování.


POZOR! Výrobky z žuly jsou přírodní produkty. Struktura konečného produktu se může lišit od uvedených vzorků. Závadou není výskyt v těchto materiálech žíly, hypertrofii, mikrotrhlin nebo prohlubin - to dokazuje přirozenost a ušlechtilost kamene. Případné reklamace zvažujeme před instalací parapetu (s výjimkou skrytých vad).